רילוקיישן - מעבר דירה

במקרים מסוימים משפחות נאלצות לצאת לחו"ל לתקופה אם מסיבות של עבודה ואם מסיבות אחרות. מעבר לדאגות ההורים הרבות, גדולה מכול היא הדאגה לילדיהם במהלך המעבר ואחריו. המעבר משפיע הן רגשית הן חברתית הן לימודית, וכל תחום משפיע על האחר ומעצים אותו.

אנו ב"נמרוד פלוס" באים לקראתכם, ומלווים את ילדיכם בלימודיהם לפני המעבר ואחריו. חשוב להבין שהסרת חרדת העמידה ברמת הלימודים מכבידה על ילדיכם, ועלולה להשפיע בתחומי החברה והרגש.

מורינו מלמדים באמצעות המרשתת (אינטרנט) תלמידים רבים ברחבי העולם (ארה"ב, הודו, קנדה ועוד), תוך התאמת תכנית לימודים לעבודה עצמית ולהתקדמות לפי יכולת התלמיד.

מורינו עושים שימוש משולב בתכנות, כגון סקייפ, וגוגל דוקס כדי להגיע ללמידה הנדמית כלמידה פרונטלית לחלוטין. בדרך זו מרגישים התלמידים שהם שולטים בחומר הלימוד, והם שומרים על רמתם האקדמית לא פחות מחבריהם בארץ.

קיים אצלנו ניסיון של שנים בתחום זה, והרי שתי דוגמות מניסיוננו:

  1. תלמידה שגדלה מגיל הגן עם משפחתה בהודו, עברה אצלנו הכנה של כמה חודשים לקראת חזרתה לארץ ולקראת השתלבותה בכיתה ז'. לאחר ליווי צמוד ומקצועי למדה התלמידה את כל תחומי הלשון והמתמטיקה כפי שנדרש במסמך ההלימה של משרד החינוך, ומוריה אף הגיעו עמה ללימוד נושאי הלימוד של כיתה ח'. כיום היא מצטיינת בכיתתה.

  2. תלמידה המתגוררת עם משפחתה בארה"ב, למדה דרכנו את מקצועות הלשון, ההיסטוריה והמתמטיקה, ולאחר בחינות שהתקיימו בשגרירות שבעירה, היא הגיעה לציונים גבוהים מאוד.

חשוב להבין שזהו תהליך הדורש מקצועיות שאינה מתפשרת מפני שאין מדובר בלמידה רגילה, ולכן נדרשים לכך לא רק מורים מהשורה הראשונה, אלא גם מורים המבינים במערכות ממוחשבות ובתהליכי למידה שאינם קונבנציונליים.

Banner

טופס צור קשר


חזרה לראש הדף