קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בנמרוד פלוס

האוניברסיטה מעולם לא נראתה קרובה כל כך ...

בין אם אתם מאמינים שמבחן פסיכומטרי הוא מנבא טוב להצלחתכם באוניברסיטה, ובין אם אתם מוטרדים מהעובדה שהוא אינו מודד יצירתיות, כוח רצון ומוטיבציה, המבחן הפסיכומטרי הוא מרכיב חשוב בדרך ללימודים האקדמאים שלכם, ובמילים אחרות: העתיד שלכם תלוי (גם) בו.

אנחנו בנמרוד פלוס מאמינים שגם את ה"לימון" הזה אפשר להפוך ללימונדה וכדאי.

כיצד אנחנו עושים זאת? באמצעות שיטת לימוד מעמיקה, שיטתית, ומכוונת תוצאות, ולא פחות חשוב: באווירה נעימה ותומכת. וגם לכם יש תפקיד: לגייס את כל כוח הרצון, הרצינות, ההשקעה וכוחות הנפש אל עבר המטרה. אנחנו מצדנו נעשה הכול כדי לעזור לכם להצליח.

 

מהי מהות קורס פסיכומטרי?


קורס הפסיכומטרי במרכז הלמידה נמרוד פלוס מועבר על ידי צוות נמרוד פלוס.

 

בבסיס "שיטת נמרוד פלוס" מונחת ההנחה שקבוצת תלמידים הניגשת לבחינה פסיכומטרית במועד מסוים אינה הומוגנית ושלכל תלמיד יש צרכים אינדיבידואליים, רמת ידע שונה, דרך מועדפת לפתרון בעיות וקצב התקדמות אישי. מקסום הישגיכם מותנה, אם כך, בטיפול פרטני, המותאם לצורכיכם האישיים.
זו מהות קורס הפסיכומטרי של נמרוד פלוס.

 

מהו מבנה קורס פסיכומטרי?


קורס הפסיכומטרי של נמרוד פלוס כולל את המרכיבים הבאים:

 

  • פגישת היכרות – תחילתו של הקורס במפגש היכרות, תיאום ציפיות והגדרת מטרות כשלב הראשון בבניית תכנית הלימודים האישית עבורכם.
  • מבחני אבחון – בשלב השני נערכים אבחונים שתפקידם לאתר את נקודות החוזק והחולשה ולמפות את רמת הידע של כל אחד מכם. השילוב בין שיחת ההיכרות והאבחונים מאפשרים לצוות ההוראה להשלים את בניית תכנית הלימודים האישית שלכם.
  • מפגשי הלימודים – הקורס כולל מפגשי לימוד פרונטליים, תרגולים (כולל תרגול באמצעות האינטרנט), תרגולי סימולציית "זמן אמת", המדמים סיטואציית מבחן אמתית ומרתון תרגול אינטנסיבי סמוך למועד הבחינה.
  • לימודי העשרה – מקביל ללימוד החומר עצמו, כולל קורס הפסיכומטרי בנמרוד פלוס גם לימודי העשרה בנושאים חשובים המשפיעים על ההצלחה במבחן, כגון ניהול זמן, התמודדות עם לחץ, טכניקות ריכוז, אסטרטגיות פתרון בעיה ועוד.
  • פגישות אישיות – במהלך הקורס נערכות פגישות אישיות לבחינת קצב התקדמותכם, שביעות רצונכם מהקורס והדרכים שבהן ניתן לסייע לכם לשפר את הישגיכם.

 

מה הופך את הקורס פסיכומטרי של נמרוד פלוס למוצלח כל כך? במילה אחת: התוצאות.


והתוצאות המעולות נגזרות מהחזקות הבאות:

 

  • מורים מצטיינים -  המורים בנמרוד פלוס הם אקדמאיים, מנוסים, בעלי רקורד הצלחה מוכח, ומשובים מחמיאים מתלמידי עבר. המורים נבחרו בזכות הצטיינותם ואישיותם הנעימה והאכפתית, והם ילוו אתכם לאורך כל הקורס. המורים זמינים לייעוץ ולשאלות ומחויבים באמת להצלחתכם.
  • שעות לימודים נרחבות -  קורס הפסיכומטרי בנמרוד פלוס כולל 250 שעות לימוד ותרגול, וגמישות מלאה להוספת שיעורים ותרגולים לכל מי שמרגיש שלא מספיק לו. עד שתרגישו מוכנים.
  • חומר לימוד מקיף ועדכני - בתחילת הקורס תקבלו עשרות ספרים, דפי תרגול, בחינות לדוגמה, וערכות למידה מקוונות, המשתנים ומתעדכנים על פי הצורך.
  • סביבת לימודים נעימה ותומכת - קורס הפסיכומטרי מתקיים במושב באר טוביה, בסביבה כפרית וירוקה ובאווירה נינוחה, חמה ובלתי פורמאלית, המסייעת לשיפור רמת הריכוז ומקסום הפוטנציאל האישי שלכם. להפוך את הלימון ללימונדה כבר אמרנו?
  • מעורבות מלאה של נמרוד - בנמרוד תבחינו מיד. קשה לפספס. הוא אמנם מנכ"ל החברה, אבל הוא בעיקר חלק בלתי נפרד מההוויה היומיומית במרכז הלמידה. באופן בלתי אמצעי, בגובה העיניים ומתוך התעניינות אמתית, נמרוד מעורה בכל התכנים הנלמדים ומכיר היטב את כל המורים והתלמידים. הוא זמין לכל בעיה שתעלו, הוא המקור לאווירה החברית והבלתי פורמאלית האופיינית למקום והוא בעיקר הכתובת שלכם לכל עניין בקורס.

 
להורדת חוזה הפסיכומטרי לחץ כאן

 

 

Banner

טופס צור קשר


חזרה לראש הדף